abd vatandaşlığı
green card çekilişi
ÖNEMLİ UYARI


*** LÜTFEN OKUYUNUZ ***

Tarafımıza yapılan bilgilendirmeler sebebiyle, herhangi bir dolandırıcılık olayına maruz kalmamanız için bu açıklamayı yapma gereği duyuyoruz.Sahte Green Card Kazandınız Emaili
Eğer green card kazandığınızı belirten ve sizden para talep eden bir email aldıysanız bu emaili dikkate almayınız. ABD Dışişleri Bakanlığı resmi web sitesi, Green Card çekilişi sonucu ile ilgili kesinlikle e-mail göndermemektedir. Çekilişin kazanılıp kazanılmadığı www.dvlottery.state.gov/ESC/ sitesinden confirmation number ile sorgulanıp öğrenilebilir.

Eğer green card çekilişi ile ilgili aracı kurum tarafından aldatıldığınızı düşünüyorsanız Federal Ticaret Komisyonu'na (FTC) ücretsiz 1-877-FTC-HELP (382-4357) veya ücretli (202) 382-4357 ya da (202) 326-2502 telefonlarından da ulaşılabilinir. Posta adresi: Consumer Response Center, Federal Trade Commission 600 Pennsylvania Avenue, N.W. Washington D.C 20580 (şikayet bildirmek içindir, Green Card çekilişi hakkında bilgi alınamaz). Ayrıca Türkiye içindeki bir firma tarafından mağdur edildiğinizi düşünüyorsanız bir Avukata veya Tüketici Hakem Heyetine danışmanızı tavsiye ederiz.


Bazı green card sitelerinde görebileceğiniz ÇOKLU YIL başvuruları resmi değildir. Sonraki yıllarda yapılıp yapılmayacağı belli olmayan green card çekilişine başvuru tarihleri bile kabul tarihinden kısa bir süre önce açıklanmaktadır. Bu sebeple çoklu yıl yerine her yıl 1 başvuru yapmanızı tavsiye etmekteyiz.Bilmeniz Gerekenler

Green Card çekilişine başvuru internet üzerinden online olarak yapılmaktadır.
Green Card almak için konsolosluk dışında bir yere ödeme yapmanız gerekmemektedir.
Green Card başvuruları bireysel olarak veya danışman firmalar aracılığıyla yapılabilir.
Bireysel olarak çekilişe katılım ücretsizdir. Danışman firmalar aracılığıyla yapılan başvurular için talep edilen ücret sunulan hizmet için alınır. (Başvurunun formata uygun olarak çekiliş merkezine iletilmesi ve diğer hizmetler için.)
Green Card'a başvuru için T.C. kimlik numarası gerekmemektedir. (Bizim istemizin sebebi adınıza kesilecek olan fatura içindir, bir endişeniz varsa vermeyebilirsiniz.)
Green Card çekilişi sonuçları resmi internet sitesi üzerinden açıklanmaktadır. (Genellikle Mayıs ayında açıklanır.)
Green Card kazananlara asla e-mail gönderilmemektedir. (Ödeme talep edilen çekilişi kazandınız içerikli emailler sahtedir.)Neden bizi seçmelisiniz?
Green Card çekilişi BAŞVURUSU için burayı tıklayınız


GreenCardMerkezi.com sitesi ABD hükümetine veya çekiliş merkezine bağlı bir kurum değildir. Ücretsiz olarak katılabilen Green Card Çekilişi için ücretli danışmanlık hizmeti sunarak başvuru sahibi adına başvuruları çekiliş merkezine ileten ve bu konuda destek hizmeti sunan özel bir kuruluş olup sunulan hizmet çekilişte kazanma şansınızı arttırmaz ve kazanmanızı garanti etmez. Hatasız olarak yapılan tüm başvurular çekilişte eşit şansa sahiptir.

Green Card Nedir? | Green Card Çekilişi | Green Card Çekilişi Başvurusu | Green Card Danışmanlık Hizmeti | Green Card Şartları | Green Card Fotoğraf Kuralları | Green Card SSS

|   Gizlilik Politikası   |   İade Şartları   |   Hizmet Sözleşmesi   |   Kişisel Veriler (KVKK)   |

Bu sitedeki tüm bilgiler greencardmerkezi.com'a aittir. Bir parçası yada tümü izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Her hakkı saklıdır - Copyright ©2005-2024 GreenCardMerkezi.com

www.greencardmerkezi.com